Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
447 postów 523 komentarze

TVG-9

Klaudiusz - Ekranowa Baza Niezależnej Internetowej TV TVG-9 http://www.tvg9.cba.pl

Fałszywe Założenia Ściosa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miałem zamiar włączyć się do dyskusji z tekstami A. Ściosa. Jednak stwierdziłem, że jest to trudne, gdyż nie zgadzam się z jego założeniami wstępnymi ...

 

KOMENTARZE

 • Komentatorem?
  http://www.youtube.com/watch?v=aEozAdgEKOY
 • Witam
  widzę, że histeria ścioszyzmu zatacza coraz szersze kręgi
  proszę mi podać gdzie znajdę coś na temat, że Ścios akceptuje układ okrągłostołowy?
 • @gallux
  "histeria ścioszyzmu"

  Po co ta talmudyczna przesada?
 • @autor:
  2 pytania:
  1.Gdzie zlapales ten akcent? Podaj tylko kraj.
  2. Gdzie Scios chwali okragly stol?
  Okragly stol czy jakakolwiek inna forma kontaktu (to moglaby byc piaskownica) byla koniczena. Natomiast inna sprawa jest, ze strone Polakow reprezentowal chyba tylko LK.
  Cala reszta to byla agentura z czego sobie Kaczory rowniez nie zdawaly sprawy. Przeciez Mazowiecki zostal dzieki im premierem. Mogli sie starac o kogos innego.
  Gdyby Mazowiecki byl po stronie Polski to 5 miesiescy pozniej, po upadku muru berlinskiego rozpisalby nowe wybory. Punkt.
 • Niespójny jesteś Klaudiusz trochę, ale rozumiem dylematy wspierania PiS bez wiary w PiS, ale trzeba też realizmu
  http://niezalezna.pl/11819-marek-jurek-%E2%80%9Ejedynka%E2%80%9D

  Co powiesz o tym? Masz temat do dłuższych rozważań. Nie możemy zabronić ludziom tworzenia innych niż PiS komitetów. One powstaną i zapewne wystartują, zatem bez chciejstwa. Nie ma wielkich szans nawet na skupienie się w dwóch niepisowskich komitetach, zanosi się na więcej, a powinien być JEDEN, bo PJN nikt nie powinien przygarnąć, to jak zabawa w syfa, brudną szmatę którą rzucało się w kolegów najlepiej w twarz. W wersji hard maczano ją w pisuarze... PJN taki jest, dobrze umaczany w PiS-uarze? Niezłą dywersję tam szerzyli, inne komitety też zniszczą, osłabią. Grają dla PO i zagranicy.

  Marek Jurek i nieprzyjaciele
  Korwinowcy Nowej Prawicy
  Nowoekranowcy Szeremietiewa (bo przecież wodzem nie będzie Opara)
  I kto jeszcze, zapewne jacyś narodowcy w 1-2 komitetach
  I jeszcze inni patrioci w kilku odsłonach raczej bez rejestracji w 41 okręgach, czyli bez szans

  Jak to rozegrać? Przekonać innych do Szeremietiewa OLW i tak resztę zgasić żeby zeszli poniż 1%. PJN z Markiem Jurkiem to właściwie drugi PiS, sami rozłamowcy :):):)
 • @Rebeliantka
  heh
  a wiesz, że osoba chora psychicznie uważa, że to inni są chorzy psychicznie?
  i dlaczego niby słowo histeria ma być na cenzurowanym?
  to jest histeria

  "2. książk.
  a) «nadmiernie żywa, przesadna reakcja uczuciowa»"
 • @fritz
  Okrągły Stół był kurewstwem większym od Targowicy ... Kaczyńskiemu wybaczyłem to tylko dlatego, ze twierdzi, ze wziął w nim udział taktycznie i że wybaczyła mu Ania Walentynowicz i Gwiazdowie...inaczej byłoby mi trudno... A Ścios okrągłego stołu wprost nie chwali ale pośrednio popiera okrągłostołowy układ i ukazuje wszystkich podważających ten układ jako agentów, poczawszy od Tymińskiego...
 • @gallux
  A wiesz, to ciekawe. Dziękuję. Ci z wymiaru sprawiedliwości też mnie próbowali zrobić wariatką:

  http://konserwatysta100.salon24.pl/159471,zatrzymanie-i-psychiatryk

  A skończyło się tak:

  http://konserwatysta100.salon24.pl/233225,prokurator-przybylska-michalak-nie-powinna-kierowac-prokuratura

  http://blogmedia24.pl/node/40658

  Po drodze było i tak:

  http://konserwatysta100.salon24.pl/221028,o-tym-jak-general-rapacki-poslowi-dornowi-odpowiedzial

  http://konserwatysta100.salon24.pl/176156,bielska-psychuszka-psychiatryczni-lowcy-skor

  A ogólnie, to było tak:

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/1861,o-tym-jak-mafia-zalatwiala-przez-10-lat-janusza-gorzynskiego

  ----------------------

  Strasznie nieśmieszne te dowcipy o wariatach.
 • @Marek Kajdas
  ... no sporo tego ... ale wszyscy to popaprańcy ...mrzonka bez szans powodzenia, a osłabiająca PIS, co ostatecznie oznacza wzmocnienie PO i SLD ... dlatego trzeba głosować z zaciśniętymi zębami i zatkanym nosem na PIS i namawiać do tego innych ... a budować nową siłę trzeba perspektywicznie, zaczynając nie od partii, list wyborczych ale najpierw budować bazę - medialną i edukacyjną ...
 • @Marek Kajdas
  A mówiąc krótko ...jednak wysunąć do przodu Kaczyńskiego ... ale mieć na niego też "bata"...
 • @Klaudiusz
  A ten "bat" powinien być NASZ. I prawicowy!

  Pozdrawiam. Proszę żałować dzisiejszego wykładu kapitana Goworowskiego w Klubie. Ze świetnym dopowiedzeniem pani minister Fotygi. Które już nam się nie zmieściło na kasecie :(
 • @Klaudiusz
  Ścioszyzm - fanatyczne uwielbienie guru. Wyznawcy podobnie jak michnikoidy nie maja własnego zdania. Wypowiadają się zawsze w oparciu o słowa swego guru. Jakakolwiek dyskusja kończy się stwierdzeniem, że dyskutant jest agentem ( tu wpisać: WSI, ruskim, niemieckim, żydowskim)
 • Prof Eine o Sciosie
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/16654,swiat-wg-sciosa-czyli-niekaczysci-to-glupcy-i-chamy#comment_130716
 • @Klaudiusz
  Okrągły Stół był kurewstwem większym od Targowicy

  *** Nieco spozniona odpowiedz.
  To nie jest prawda. Targowica byla rezygnacja z wolnosci.
  Okragly stol z punktu widzenia Solidarnosci, a wiec Ani Solidarnosc czy Gwiazdy, byl proba oslabiania komunistycznego rezimu.

  W tym sensie okragly stol byl proba odzyskania niepodleglosci.
 • Nie wchodząc w meritum,
  nie dlatego, że się zgadzam. To Pan myli się. Żeby to wiedzieć trzeba by mieć przynajmniej 10% tej wiedzy, którą ma Ścios, z którą na szczęście dzieli się z nami.

  To nie są założenia!

  Nie wchodząc w meritum, zwracam uwagę, na powody dla których Ścios jest na celowniku rosyjskiej agentury. Trzy miliony wejść i dynamika stale rośnie! Demaskuje istotę tego Bantustanu kontrolowanego przez rosyjskie służby, jakim stała się Polska.

  Przy tak ciężkich zrzutach jakie stawia rządzącym kukłom rosyjskim pięć minut nie pozostawałby na wolności, gdyby gdzieś w jego tekstach pojawił się punkt zaczepienia dający szansę szykanowania choćby w takim zakresie w jakim załatwiono Życie Wołka i samego Wołka (który od tamtego czasu chodzi na czworaka i liże każdą czerwoną d., której się tego zachce) czy w jakim atakuje się dzisiaj Gazetę Polską, która przebiła się przez barierę wykluczenia, czego na razie nie udało się dokonać Naszemu Dziennikowi, mimo, że poziomem dziennikarstwa, publicystyki i rangą poruszanych tematów przebija już Rzeczpospolitą.

  Ścios trafia w dziesiątkę, a jego autorytet szybko rośnie. Wysoka dyscyplina językowa, jasność i precyzja wypowiedzi, żelazna logika analiz, pełna dokumentacja źródeł. Wielkie zagrożenie, i nie ma nawet jak ugryźć!

  Agentura wpływu ustawi się w jednym szeregu z najbardziej radykalnymi swoimi przeciwnikami by osiągnąć jeden tylko cel: zneutralizować takich blogerów jak Ścios, takich dziennikarzy jak Sumliński, Jachowicz, praktycznie całą ekipę Gazety Polskiej, Wildsteina, takich polityków jak Antoni Macierewicz, Jarosław Kaczyński, Anna Fotyga.

  Bez tego pierwszego frontu walki z Bantustanem moskiewskie kukły znacznie mniej miałyby kłopotów. Bez trudu zneutralizowałyby ludzi takich jak Szeremietiew, Lisicki, Janke i takich "radykałów", jak tropiciele 'bezkonkurencyjnych kandydatów na Hienę Roku" jeśli nie są wprost oddelegowanymi na odcinek walki dywersyjnej dawnymi lub nowymi, tajnymi lub jawnymi współpracownikami Partii Umoczonych jak ostatnio okazało się z Kluzik (a wcześniej z Kaczmarkiem).

  Bez tego pierwszego frontu, tak powiem to wprost, Pan jeszcze rok zamiatałby ulicę. Nie dlatego, że nie byłoby takich, którzy próbowaliby wesprzeć Pana. Takich zneutralizowano by tak jak Pana.

  Od czasów Dzierżyńskiego mechanizm bolszewicki jest prosty: uderza się kafarem w najbardziej wystających czyniąc swoje przyszłe ofiary chwilowo paputczikami (pa putii - po drodze).

  I o dziwo niezmiennie skuteczny.
 • @fritz
  Targowica była w syttuacji, w której Polska upadała po niemal stu latach degrengolady a nasi wrogowie-sąsiedzi rośli w siłę. A więc wszystko wtedy to była rozpaczliwa próba ratowania czegokolwiek.
  Natomiast okrągły stół był w sytuacji, kiedy komuna i system sowiecki w tamtej starej postaci po prostu padała. Stan wojenny był ostatnim pierdnięciem komuny ... a banda agentów i tchórzy w Polsce ( która przez kilkadziesiąt lat stawiała największy opór zarówno nazistom jak i komunistom) podłożyła się komunistom.
  W 1989 r. zarejestrowano zupełnie nowy związek "Solidarność" ... nie tylko pod względem "duchowym" ale także czysto formalnym. Proszę sprawdzić w aktach rejestrowych...
 • @Janko Walski
  PRAWIE ze wszystkim powyżej się zgadzam... z jedną różnicą - ja uważam, że Bantustanem nie staliśmy się ostatnio, ale jesteśmy nim nieustannie od 1944 r. ... ostatnio tylko system tylko zdejmuje maski białe rękawiczki...
 • @Klaudiusz
  Mam wrażenie, że Ścios niezupełnie tak myśli jak Pan to przedstawił, ale zostawmy to. Może będzie kiedyś okazja porozmawiać o złudzeniach z 1989 roku.

  Przepraszam, że pański felieton posłużył mi za pretekst by zwrócić uwagę na parę innych spraw.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie,

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej