Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
447 postów 523 komentarze

TVG-9

Klaudiusz - Ekranowa Baza Niezależnej Internetowej TV TVG-9 http://www.tvg9.cba.pl

TVG-9 Zamach Jest Pewny, Wybuchy NIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mam duże wątpliwości co do hipotezy dotyczącej wybuchów w samolocie prezydenckim. Po pierwsze - autorzy hipotezy nie badali szczątków samolotu a widzieli jedynie reporterskie zdjęcia i materiały przekazane przez Rosjan.

 Po drugie - w XXI wieku nie robi się tak zamachów na TAKIE osoby! Sowieckie służby mają długie lata praktyki w bardziej wysublimowanych formach likwidacji przeciwników. Obawiam się, że hipotezę Macierewicza łatwo będzie obalić i skompromitować ... a przy okazji skompromitować w ogóle tezy mówiące o zamachu. Czy czasem ktoś tu nie "wkręca" Antoniego Macierewicza?

 

KOMENTARZE

 • Hejka
  Nie wiem, czy te szczątki samolotu, które widać było na miejscu "katastrofy" należały do samolotu którym leciała Polska Delegacja - według mnie nie - ciągle nie ma dowodu przeważającego, ale moim zdaniem szala przechyla się w stronę 2M - ale umówmy się, że samolot, który spadł z 20m raczej nie wyglądałby tak jak widzieliśmy to na zdjęciach gdyby nie był wysadzony jakimiś ładunkami - obojętne czy podczas lotu, czy już na leżąc w lesie. Dlatego ciężko mi się tym razem z Tobą zgodzić.

  Uniżenie pozdrawiam.
 • Ja Klaudiusz obalę Cezara!
  klaudiusz głupoty pleciesz!!! ta wschodnia ściana żle tobie służy? bliżej sowietów to może i obawy o własnę życie? Szpinętę w Indiach sowiety z KGB zamordowali!
 • Klaudiusz stuknij se w głowę!
  Zbrodnia z pełną premedytacją!!! POlaczki POwstańcie z kolan!
  CZY PAMIĘTACIE. Już 10.04.2010r. - PR-ar PO, instruował członków PO,w taki sposób; cyt."samolot zszedł poniżej 100 m. i nastąpiła katastrofa,wskutek błędu pilotów. Kochani pijarowcy PO, jak zwykle bredzicie, bo taki samolot jak TU 154M, mógł zejść nawet na wysokość 40 m. a nawet przy otwartym podwoziu nawet 20 m. i odbić się podwoziem od gruntu. TAKĄ PEWNOŚĆ DALI NAM CZESCY PILOCI,KTÓRZY PRZEZ WIELE LAT LATALI NA TU 154M. Było tylko jedno drzewo pancerna brzoza,która na wysokości 20m. stanowiła- li tylko cieńkie gałęzie a nie 24 cm. konar drzewa. Pozostałe drzewa to raczej zagajnik z cienkimi gałęziami, nie stanowiącymi żadnego zagrożenia dla TU 154M. DLACZEGO WCISKACIE LUDZIOM CIEMNOTĘ,ŻE PANCERNA BRZOZA POWALIŁA TU 154M. Nie wiadomo także do końca, czy lądujący IŁ 62 - nie dokonał ścięcia nie tylko tej brzozy,ale i przerwał linię energetyczną. Dzisiaj już nie ma problemu, drzewa zostały ścięte, ziemia zasypana piaskiem, teren wyrównany,przeorany, żadnych śladów przestępstwa nie ma
 • @patriota 16:13:16
  Teza o brzozie ścinającej skrzydło jest dla mnie równie bezsensowna jak teza o wybuchach. Sowieci-Rosjanie mają poważne służby, które robią takie zamachy bardziej profesjonalnie. Poza tym taki zamach musiał być zrobiony w porozumieniu z POlskimi i niemieckimi służbami ... nikt by się nie zgodził na taki "przypał" jak wybuchy ... i tyle ... Do mnie jednak przemawia najbardziej teza o "maskirowce" ... no ostatecznie jakieś zmylenie czy wyłączenie urządzeń elektronicznych ... ale nie żadne wybuchy!
 • @patriota 16:13:16
  Sam się stuknij w głowę ziobrysto
 • @Jasiek 15:12:20
  A masz pewność, że został wysadzony czy spadł na wysokości 20 m? Tak naprawdę wiemy tylko, że 96 osób poleciało w ostatnią podróż ... natomiast co do zamachu możemy być pewni na podstawie poszlak przed i po ...
 • @Klaudiusz 20:49:28
  Panie TVG-9, z całym szacunkiem dla pańskiej pracy, wielu ciekawych, bezpośrednich i bezwzględnych komentarzy, ale tym razem jest pan trochę do tyłu??? Mówiąc, że nic nie wiemy, że tylko na poszlakach można wnioskować o teori zamachu, to błąd??? Ja czytając, prawie wszystkie wpisy, notki i duże opracowania blogerów, mam wyrobioną opinię opartą praktycznie na faktach, umieszczonych na zapisach TAFSU- amerykańskiej czarnej skrzynki, umieszczonej w TU 154M, rejestrującej parametry lotu, tudzież wszystkie czynności wykonywane kluczowymi urządzeniami samolotu. Jest taki bloger Akwedukt, który w kilku swoich postach opisał pracę urządzeń w ostatnich sekundach lotu link do jednego z nich:

  http://akwedukt.nowyekran.pl/post/51345,rozwiewanie-smolenskiej-mgly

  Wystarczy trochę doczytać między wierszami wielu być może prawdziwych być może fałszywych opracowań, by wysnuć własną, teorię, w tym wypadku napewno spiskową, bo taką jest zamach smoleński, Jest spiskiem przeciwko Polsce, jako państwu, i przeciwko Polakom jako narodowi??? W tym kontekście, najnowszych faktów, pańskie oswiadczenie, jest co najmniej dwuznaczne??? Z poważaniem!!!
 • @balsam 22:34:39
  Jednak zastanów się co będzie, gdy teza o wybuchach zostanie obalona ... wówczas WSZYSCY mówiący o zamachu zostaną ośmieszeni ... Poza tym poczytaj sobie jak KGB robiła zamachy ... przeważnie w bardzo wyrafinowany sposób ... choć i tak niekiedy prawda wychodziła na wierzch...
 • @janolsza 09:56:56
  Ja też śpię na piecu ale organizując zamach na głowę państwa i generałów NATO użyłbym bardziej dyskretnych metod ;)
 • @Klaudiusz 20:49:28
  "A masz pewność, że został wysadzony czy spadł na wysokości 20 m?"

  A skąd u Waści taka alternatywa? Nie musi być "czy" może być też "i" - co stoi na przeszkodzie, żeby wybuch nastąpił jeszcze w powietrzu...?

  "wiemy tylko, że 96 osób poleciało w ostatnią podróż"

  Jak dla mnie to nawet to jest nie do końca pewne... sorry, ale błądzimy po omacku - tak myślę.

  Kłaniam się nisko.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej