Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
447 postów 523 komentarze

TVG-9

Klaudiusz - Ekranowa Baza Niezależnej Internetowej TV TVG-9 http://www.tvg9.cba.pl

TVG-9 GŁODÓWKA PRZECIW ADAMOWICZOWI I GDAŃSKIM URZĘDASOM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W związku z niewykonaniem wyroku WSA z dnia 10 października 2012 oraz przeciąganiem już ponad rok prostej sprawy, która powinna zakończyć się w ciągu miesiąca, rozpocząłem w dniu 12 listopada 2012 strajk głodowy.

 

STRAJK GŁODOWY
w związku ze sprawą:

WSO-I.5343.1611.2011.B.Ł Urzędu Miejskiego w Gdańsku

W związku z niewykonaniem wyroku WSA z dnia 10 października 2012 oraz przeciąganiem już ponad rok prostej sprawy, która powinna zakończyć się w ciągu miesiąca, rozpocząłem w dniu 12 listopada 2012 strajk głodowy.
Moja sprawa jest przykładem wyjątkowo złośliwego, wrednego i bezprawnego traktowania obywateli. Sprawa jest przeciągana już ponad rok, choc powinna być zakończona maksymalnie w ciągu miesiąca. Wszystko było oczywiste w świetle orzecznictwa NSA, które urzędowi przedstawiłem. Teraz, gdy mam już korzystny dla siebie wyrok, nie jest on wykonywany a ja ponoszę szkody z tego tytułu
W związku z takim traktowaniem mnie przez urzedników, muszę sięgnąć po radykalne środki wyrażenia protestu. 
Klaudiusz Wesołek 
 
Na razie głodówkę prowadzę w domu. Jeśli protest nie odniesiesze 2-3 tygodnie - przenodżam do Gdańska i kontynuuję głodówkę pod urzędem miejskim w Gdańsku.

Wcześniej brałem udział w kilku głodówkach ... ale tym razem czuję się nie tyle jak wojownik co jak czyściciel kibla ... no ... ale trzeba ten kibel w końcu wyczyścić!!!

 

KOMENTARZE

 • Klaudiuszu!
  Słuchaj Ciri!
  Pozdrawiam!
 • Aleś mnie rozśmieszył Klaudiuszu ! A-tak Cię, ceniłem ?
  Aleś mnie rozśmieszył Klaudiuszu ! A-tak Cię, ceniłem ?

  Ty-chłop TAKI, co-to, jakby przypierdolił gawniakowi f mordem (jakbyś tylko chciał!) TO, dziewięciu conajmniej za nim stojących (za gawniakiem onym) - z głódu by zdechło w powietrzu,lecąc...Ty, glodówkę zaczynasz?

  Klaudiusz-co, doła masz ? To-wiesz-co, jak masz te swoje psy (te czarne, wiesz), to zajeb je najpierw, jeden po drugim, tak na spokojnie. Poco mają się męczyć patrząc na głupiejącego (z dnia na dzień) swojego Pana.

  Będziesz głodował ???, a one mają na to patrzeć ? Pewnie myślisz, że zanim schudniesz, to jakaś menDa.ż prędzej zdechnie ?
  O! Klaudiusz, takiś naiwny ?

  Co długi masz ? To, kurwa (to nie wulgaryzm, to tylko wzmocnienie przekazu! tak dziewczyny!) ...a to, KURWA wydrukuj im, ma drukarce atramentowej ten ich-dł€g (nawet nie przycinaj, banknotów! niech będą w arkuszach, rzną-niech-sami-resztę). Daj im w arkuszach, jednostronnie zadrukowane, "pińioszki". A potem pluń, niech sie im atrament rozmaże.......no i dołóż bęczkę gówna, jako odSet-serca... (gówna własnego, oczywiście).

  Pisz Klaudiusz!....bo telewizjyi niemam-nieodbieram.
  (baby pod lufy sie podstawiaję policbulom i pod koła sie kładą polewaczkom NA MARSZU ...a TY facet, jak dąb...głodufeczkę ZACZYNASZ ?

  Pozdrawiam
 • @tfur-ja 23:03:30
  OK. To jak zrobisz powstanie przeciw tym kanaliom, to ja kończę od razu głodówkę i się przyłączam :)
 • @Ciri 20:40:49
  Piję tylko wodę oraz kawę i herbatę bez cukru. Trochę mam doświadczenia z głodówkami. Na sokach można wytrzymać znacznie dłużej, ale organizm się "rozregulowuje" i po głodówce wychodzą różne problemy ... głodówkę na wodzie zdrowy organizm przechodzi w miarę spokojnie (nawet się oczyszcza) do ok. 40 dni .... potem niestety jest już "z górki" i to w szybkim tempie ... nieodwracalne zmiany w organizmie a następnie zgon.
 • @Ciri 20:40:49
  Pomimo wyroku sądu administracyjnego, urząd miejski w Gdańsku ponownie wydał decyzję na moją niekorzyść
 • @Ciri 20:40:49
  Bolszewickie kurwy - paweł adamowicz, barbara łada, kazimiera szczypińska, kleger-rudomino - ZAPŁACĄ ZA TO I NIE TYLKO ZA TO!
 • WYDARZENIE NA FB
  https://www.facebook.com/events/109814515834608/
 • @Klaudiusz 20:08:50
  Nieprawda
  To są kurwy neoliberalne.
 • @Ciri 00:16:27
  W SZÓSTYM DNIU GŁODÓWKI, PRZERYWAM JĄ, CHOĆ SWOJEGO CELU JESZCZE NIE OSIĄGNĄŁEM. DO PEWNYCH FORM PROTESTU TRZEBA MIEĆ PO DRUGIEJ STRONIE GODNEGO PRZECIWNIKA, NO PRZYNAJMNIEJ OSOBY LUDZKIE. JA MAM PO DRUGIEJ STRONIE JAKIEŚ ODCZŁOWIECZONE KREATURY. GŁODOWAĆ PRZECIWKO NIM TO JAK WYZYWAĆ WESZ, KTÓRA CIĘ UŻARŁA NA POJEDYNEK NA MIECZE ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej