Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
447 postów 523 komentarze

TVG-9

Klaudiusz - Ekranowa Baza Niezależnej Internetowej TV TVG-9 http://www.tvg9.cba.pl

TVG-9 Hańba i Zagłada Na III Erpe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego gówna naprawić się nie da. Hańba i zagłada powiadam! Kto mówi inaczej, ten jest od Złego! I tyle!

KOMENTARZE

 • Tego gówna naprawić się nie da. Hańba i zagłada powiadam! Kto mówi inaczej, ten jest od Złego! I tyle!
  A co tu jest do naprawy? PO-stsowiecka agentura wraz z tymi, którzy podłożyli się dla załapania się na ochłapy z uwłaszczenia. To nie są kretyni, którzy dobrowolnie wyrzekli by się tego co nachapali.
 • @jaDOCENT 17:28:40
  No, władzę się ciężko oddaje ... a władzę plus wielką własność ...jeszcze ciężej ....
 • @Klaudiusz 17:38:18
  Po-stsowiecka agentura, to nawet nie bydło PO-gięte moralnie. To coś gorszego, bo wywodzące się z tego samego narodu!!!
 • @Klaudiusz
  A budowanie? PRL umieliśmy niszczyć i co z tego wyszło? III RP właśnie, bo to było zrobione bez pomyślunku. Daliśmy się ograć i znowu może tak być na gruzach ładu III RP. Trzeba przewidzieć co chcemy zbudować na miejscu III RP. Na tę kwestię nie odpowiadasz. Ja próbuję. Popieram RUCH NARODOWY.

  http://marekkajdas.nowyekran.pl/post/83657,klub-ruch-narodowy-na-ne-doktryna-narodowa-na-podstawie-mysli-jana-pawla-ii

  A Ty? Wolisz sanację, II RP po 1926? To napisz konkretnie, przecież nie wrócimy do Jagiellonów. Możemy wrócić do Konstytucji Marcowej, wtedy była zgoda narodowa, to jest pole do kompromisu.
 • @Marek Kajdas 23:15:49
  A jak to było naprawdę:
  Już pod koniec lat 50-tych sowieckie służby miały świadomość, że komunizm nie wytrzyma konkurencji z Zachodem. W tym celu zaczęto przygotowywać scenariusze zmiany ustrojowej, o czym dowiadujemy się od samego Suworowa (szpiega KGB zbiegłego na Zachód). W pierwszej fazie tych przemian pod koniec lat 70-tych w Polsce powstają "osiedla za żelazną bramą", gdzie mają zamieszkać komuniści, którzy uwłaszczą się na majątku narodowym. Natomiast dla pełniejszego zabezpieczenia się przed kolejnym "protestem społecznym" lokowali swoich agentów typu Bolek wśród opozycji w celu przejęcia i neutralizacji tych protestów Jednak skala protestu w Sierpniu `80 pokrzyżowała ich plany i ostatecznie dopiero wprowadzenie Stanu Wojennego umożliwiło dalszą kontynuację tych zamierzeń Natomiast na Zachodzie wpływowe grupy interesu (masoneria) dążyły do przejęcia wpływów nad Polską. W tym celu wprowadzają do opozycji swoich rezydentów i pod pozorem finansowania opozycji, wspierają ich działania. Komuniści mają pełną świadomość, że osłabiona i podzielona opozycja nie stanowi dla nich już żadnego partnera, a za rezydentami masońskimi stoi przecież potęga Zachodu. Tworzą więc już w roku `84 scenariusz Okrągłego Stołu do którego jako czynnik wiarygodności dopuszczony będzie Kościół i opozycja, co potwierdza A. Golicyn (Trzecia Faza Przemian). Tak więc Okrągły Stół stał się porozumieniem pomiędzy komuną i masonerią, a dopuszczeni opozycjoniści i Kościół stanowili jedynie przykrywkę To tam związuje się przyszła agentura, czasami zwana "grupą trzymającą władzę". Stąd obecna scena polityczna w Polsce to walka dwóch ideologii, liberalnej (masońskiej) z chrześcijańską, a nie kłamliwie nazywana wojną POlsko - Polską.
 • @jaDOCENT 23:42:52
  "Jednak skala protestu w Sierpniu `80 pokrzyżowała ich plany i ostatecznie dopiero wprowadzenie Stanu Wojennego umożliwiło dalszą kontynuację tych zamierzeń "
  =================

  Tu mam wątpliwości czy do stanu wojennego zmusiła ich skala protestu, wielkość Solidarności, czy też od początku było to zaplanowane TAK CZY SIAK.
 • @Marek Kajdas 01:21:15
  Tzw. "porozumienie" podpisywane 16 sierp. to był protest w zasadzie jedynie Stoczniowców, w którym uzyskują właściwie tylko 2 tyś. złotych. To nie stanowiło żadnego zagrożenia politycznego. Natomiast dopiero podjęcie Strajku Solidarnościowego i skala tego protestu stanowiła takie zagrożenie. Stąd komuna podpisując to drugie "Porozumienie" miała pełną świadomość jakie to dla niej stanowi zagrożenie. Dlatego z chwilą podpisywania wiedzieli, że albo będą musieli to przejąć albo rozwalić.
 • @Marek Kajdas 23:15:49
  Ruch Narodowy-zgoda. Ale na jakiej podstawie chcecie to zbudować? Obecna III RP to ruina społeczeństwa. Klasa robotnicza zaostała sprowadzona do roli lumpenproletariatu i jest siłą roboczą, najmowana już tylko na umowy śmieciowe. Związki zawodowe zostały rozbite i nie mają znaczenia.Komuna twardo się trzyma w strukturach Spółdzielni Mieszkaniowej. Lokatorzy z tych lokali są bez pardonu wyrzucani na bruk, jeśli za lokale czynsz nie jest zapłacony. Prawo dla lumpa jest bezlitosne.

  Jedyne oparcie dla Ruchu Narodowego dostrzegam w Chłopstwie, którzy jeszcze zachowali stan posiadania swojej ziemi na której pracują, żyją i mieszkają. Klasa chłopska zachowuje jeszcze wiarę i tradycję narodową, ale jak długo wieś jeszcze trwa, bo jej przyszłość jest zagrożona.

  Idea narodowa musi mieć trwały fundament oparty na gromadzie ludzi którzy realnie jeszcze mają bazę ekonomiczną, jak chłopi, robotnicy już jej nie posiadają. I dopiero na tej bazie materialno-ekonomicznej mogą idee narodowego odrodzenia dać obfity plon i owoce dla Polski. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej