Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
447 postów 523 komentarze

TVG-9

Klaudiusz - Ekranowa Baza Niezależnej Internetowej TV TVG-9 http://www.tvg9.cba.pl

TVG-9 Akcja RATUJ MALUCHY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Totalitaryzm w białych rękawiczkach sięga obecnie po dzieci. Chce zabierać je z domów jak najwcześniej, aby nie nasiąkały atmosferą rodzinnego domu, aby jak najwcześniej poddać je państwowej obróbce. Grupa rodziców zbuntowała się przeciw temu ...

 

więcej na ten temat:

//ratujmaluchy.pl/

//rzecznikrodzicow.pl/

KOMENTARZE

 • Inicjatywa jest nie tylko szlachetna, ale...
  BARDZO WAŻNA. We Francji od września 3-latki idą juz do szkoły. Naśtepny krok to chyba odbieranie dzieci zaraz po urodzeniu i przekazywanie do jakiegos zbiorczego wychowania i potem selekcji do róznych potrzeb...
 • zapraszam na blog:
  http://www.e-ulatowski.pl/
 • Apel o 3000 zlotych miesiecznie na telefon zdradza intencje "Rzecznika"
  "Tworzymy TELEFON INTERWENCYJNY
  Dzięki temu pokrzywdzone rodziny będą mogły uzyskać pierwszą pomoc a także kontakt z instytucjami, w których otrzymają potrzebne wsparcie materialne, psychologiczne oraz pomoc prawną.

  Koszt codziennego funkcjonowania takiego telefonu, z pracownikiem oddelegowanym wyłącznie do wspierania indywidualnych rodzin to 3 000 zł miesięcznie. Projekt chcemy uruchomić już 1 lutego br.

  Prosimy wszystkich, którzy chcą pomóc o zadeklarowanie stałych wpłat na konto fundacji dowolnej wysokości i przesłanie nam informacji. Wasze regularne wsparcie pozwoli na stworzenie i stabilne funkcjonowanie instytucji, której wiele rodzin bardzo dziś potrzebuje."
 • @
  Wydawanie 3000 zlotych miesiecznie na telefon interwencyjny, który nie ma zaplanowanych wymiernych korzyści uważam za niczym nieuzasadnione, tym samym bezzasadne działanie w czasie działania darmowych połączeń telefonicznych. Można się wiec tylko domyślać komercji ze strony fundacji, skoro nie ma żadnego innego racjonalnego uzasadnienia. Taka Fundacja to sposób na życie jej założycieli.

  Oczywiście fundacja jest również pożyteczną dla "polskiego systemu jugendamtow" ażeby gromadzić niezadowolone z jugendamtu osoby do jednego wora.
  Z poważaniem.
  Mirosław Kraszewski
  RPDDPL
  http://www.youtube.com/user/RPDDPL

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej